Usługi

Będziemy Cię wspierać na każdym etapie projektu

Modernizacja systemów aplikacyjnych / strategia aplikacyjna

Jeśli Twoje aplikacje są stare i szukasz nowej drogi
Zbudować od nowa, czy zmodernizować!? Wiele organizacji staje przed takim dylematem. Odpowiedź nie jest łatwa i zależy od przyjętej strategii rozwojowej, istniejącego i planowanego do użycia stosu technologicznego, posiadanych kompetencji technologicznych i projektowych.
Zadamy pytania i zidentyfikujemy zasoby niezbędne do opracowania założeń operacyjnych.

Identyfikacja i modelowanie procesów

Chcesz automatyzować procesy, planujesz wdrożenia BPM/Worfklow/EOD ale nie wiesz od czego zacząć?
Zbudować od nowa, czy zmodernizować!? Wiele organizacji staje przed takim dylematem. Odpowiedź nie jest łatwa i zależy od przyjętej strategii rozwojowej, istniejącego i planowanego do użycia stosu technologicznego, posiadanych kompetencji technologicznych i projektowych.
Zadamy pytania i zidentyfikujemy zasoby niezbędne do opracowania założeń operacyjnych.

Chmura, a jeśli tak to jaka?

Rozważasz chmurę ale nie wiesz jak dobrać kryteria oceny?
Przedyskutujemy cele stawiane przed organizacją i omówimy różne opcje. Przedstawimy wady, zalety, szanse i zagrożenia związane z wejściem w daną usługę. Wesprzemy Cię w negocjacjach z dostawcami.

Sztuczna inteligencja

Tyle się mówi o sztucznej inteligencji, a Ty nie wiesz co o tym sądzisz?
Zidentyfikujemy obszary w Twojej organizacji, które mogą zyskać na wykorzystaniu sztucznej inteligencji i przedstawimy Ci propozycje i szacunki kosztów jej wykorzystania. Ty możesz nie wiedzieć, że AI (Artificial Intelligence) potrafi analizować treść propozycji umów wspierając Działy Prawne; że AI potrafi analizować materiał video z linii produkcyjnej wyłapując wadliwe sztuki; że AI potrafi klasyfikować emocje w treści zgłoszeń reklamacyjnych wpływających na Twoją skrzynkę.Ty nie musisz wiedzieć, my wiemy i możemy Ci podpowiedzieć jak stworzyć warunki aby taką najemną AI efektywnie zatrudnić

Wprowadzimy Cię w
e-Commerce

Planujesz uruchomić kanał sprzedaży internetowej, chcesz zunifikować kanały sprzedaży?
Kupowanie e-Commerce tak jak kupowanie .... pojazdu. Może meleks, może audi, ciężarówka albo ... koparka. No właśnie.Co, komu, na jakim rynku chcesz sprzedawać? A może chcesz sprzedawać to samo ale różnym segmentom klientów, przez różne sklepy, z użyciem alternatywnych strategii marketingowych? Będziesz wysyłać sam, czy z zewnętrznego magazynu, kto obsłuży płatności, czy będziesz kredytował swoich klientów?Wiemy jak przygotować strategię handlu w internecie i możemy Ci powiedzieć, zanim zaczniesz wydawać naprawdę poważne środki. Jesteśmy przygotowani aby dać Ci pewność podejmowania decyzji w tym zakresie.

Czy jesteś gotowy na transformację cyfrową?

Zewsząd atakuje Cię cyfrowa transformacja, obiecując rajskie plaże, szczęśliwych pracowników i zadowolonych właścicieli?
Transformacja to zmiana, a zmiana boli. Twoja branża, wielkość, struktura zatrudnienia i kultura organizacyjna, poziom przywództwa wpłyną na to, jak bardzo taka zmiana będzie bolesna i kosztowna.Nie daj się przekonać, że wystarczy kupić jedną lub drugą technologię. Pomożemy CI wyznaczyć cele, metody pomiarów ich realizacji, opracować plan działania, kryteria doboru technologii i partnerów. No i tutaj jest też zła wiadomość - będzie długo, drogo i będzie bolało. Ale przecież każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku.

Czy architektura MACH jest dla mnie?

Jeśli zadajesz sobie pytanie o ten akronim, to znaczy, że nie jesteś laikiem a relacja między nami powinna być nawiązania możliwie jak najszybciej.

MACH to akronim od angielskich słów:

  • Microservices - mikrousługi to element paradygmatu architektury nowoczesnych aplikacji zbudowanych z niezależnych “puzzli”, które możemy samodzielnie rozwijać i używać w różnych projektach. To kosztowne podejście do budowania aplikacji jest istotnym elementem generującym oszczędności przy określonych projektach internetowych
  • API - standard projektowania interakcji z budowaną aplikacją przez nieokreślonego programistę (standard projektowania i dokumentowanie możliwości integracji z budowaną aplikację bez konieczności ingerencji w jej logikę i strukturę danych
  • Cloud - chmura :) tutaj założenie architektury aplikacji projektowanych w zamyśle do stosowania w chmurze
  • Headless - nowoczesny standard projektowania serwisów internetowych, gdzie warstwa prezentacji danych (głowa - head) jest luźno powiązana z warstwą danych. Komunikacja pomiędzy warstwą treści a warstwą jej prezentacji odbywa się po API. Dzięki temu serwis jest lekki szybki, a do z jedną warstwą treści mogą się jednocześnie komunikować się różne warstwy prezentacji (smok z kilkoma głowami). W ten sposób jedna wersja treści może być prezentowana w różny sposób różnym grupom użytkowników

Interim CIO lub generalny wykonawca projektów IT

Potrzebujesz zaufanego partnera do planowania i realizacji projektów IT?
Łączymy kompetencje biznesowe i technologiczne, wiemy jak osiągać wyznaczone cele i jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami. Ta synergia jest do wynajęcia.
© 2023 XANT sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone